.

.

New
909 011 TD27 TD27T TD27-Т Цилиндар на Главата 11039-7F403 11039-7F409 За NISSAN Pathfinder Мистрал Terrano 2663cc 2.7 L ТД 8v 1986-

909 011 TD27 TD27T TD27-Т Цилиндар на Главата 11039-7F403 11039-7F409 За NISSAN Pathfinder Мистрал Terrano 2663cc 2.7 L ТД 8v

DEN 11145.00
DEN 12383.52

Стока
Достапно.


-
909 011 TD27 TD27 T TD27-Т Цилиндар на Главата За NISSAN Pathfinder Мистрал Terrano 2663cc 2.7 L ТД 8v 1986 - 11039-7 F403 11039-7 F409 110397 F403 110397 F409 АМЦ : 908011 Примена : За NISSAN Pathfinder Мистрал Terrano 2663cc 2.7 L ТД 8v 1986 - Мотор : TD27 TD27 T TD27-Т 2663cc 2.7 L ТД 8v 1986 - OEN Број : 11039-7 F403,11039-7 F409 110397 F403 110397 F409 АМЦ : 909 011 909011
86-0532
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
909 011 TD27 TD27T TD27-Т цилиндар на главата 11039-7F403 11039-7F409
Објектот:
909 011 TD27 TD27T TD27-Т цилиндар на главата
ОЕМ број:
11039-7F403 11039-7F409 11039 7F403 11039 7F409 110397F403 110397F409
Примена:
за Nissan Pathfinder Мистрал Terrano 2663cc 2.7 ТД 8v 1986-
АМЦ:
909 011 909011
Свеж

Избор на клиенти