.

.

New
910 070 22R Цилиндар на Главата 11101-35050 11101-35060 11101-35080 За ТОЈОТА 4Runnder 4WD Celica Корона Hilux Увеселителен парк пикап 2.4 L

910 070 22R Цилиндар на Главата 11101-35050 11101-35060 11101-35080 За ТОЈОТА 4Runnder 4WD Celica Корона Hilux Увеселителен парк

DEN 8290.00
DEN 9210.72

Стока
Достапно.


-
910 070 22 R 22 REC 2.4 L Цилиндар на Главата За ТОЈОТА 4-Runnder 4 WD Celica Корона Дуна Hilux 2400 Увеселителен парк 2400 pick-up Cressida Land Cruiser 70 2366cc 2.4 L 1985-95 ОЕМ 11101-35050 11101-35060 11101-35080 Примена : За Тојота 4 Runnder 4 WD/Celica/Корона/Дуна/Hilux2400/Coaster2400/Pick-up/Cressida/Land Cruiser 70 2366cc 2.4 L SOHC 8v 1985-95 Моторот : 22 R 22 REC 2366cc 2.4 L SOHC 8v 1985-95 OEM : 11101-35050 11101-35060 11101-35080 АМЦ : 910 070 86-0240
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Детали

Број На Модел На:
910 070 22R 22REC Голи Цилиндар на Главата 11101-35050 11101-35060
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
910 070 22R 22REC Голи Цилиндар на Главата
ОЕМ број:
11101-35050 11101-35060 11101-35080 1110135050 1110135060
Примена:
11101 35050 11101 35060 11101 35080 1110135080
Апликација .:
За ТОЈОТА Увеселителен парк 2400 pick-up Cressida 2366cc 2.4 L 8v
Апликација ..:
За ТОЈОТА 4-Runnder 4WD Celica Корона Дуна Hilux 2400
моторот:
22R 22REC 2366cc 2.4 L SOHC 8v 1985-95
АМЦ:
910 070 910070
Свеж

Избор на клиенти