.

.

New
1pc Блек Метал Collet Нут се Фрлам Рутер Делови 12.7 мм Центар Дупка со Дијаметар 22.5x27mm За Makita 3612

1pc Блек Метал Collet Нут се Фрлам Рутер Делови 12.7 мм Центар Дупка со Дијаметар 22.5x27mm За Makita 3612

DEN 146.00
DEN 244.32

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.7 mm
Вкупна Големина : прибл.
Издржливи во употреба.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.
Одговара за Makita 3612 фрлам рутер.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.5 mm
Центар Дупка со Дијаметар : прибл.
Добра замена за скршени еден.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.

Детали

Број На Модел На:
collet нут
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
Mayitr
Свеж

Избор на клиенти