.

.

New
Вистински STATOR 220V-230V за Hitachi 340496E FDV20VB Вежба Чекан

Вистински STATOR 220V-230V за Hitachi 340496E FDV20VB Вежба Чекан

DEN 2026.08

Стока
Достапно.

Ние ќе бидат одговорни за сите извозните процедури.Ние ќе ја испратите вашата предмети кога ќе примите вашата исплата,и ќе го испратите на следење на број, веднаш по пратката се пратени.Ако нема посебни барања примени од купувачи.И ние не можеме да ве информираме еден по еден однапред.Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас.Нашите работното време е од 09 : 00-18 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.
Напомена :
Ве молиме секогаш да се споредат димензии дел со прикажаните
Информации За Исплата
1.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.Можете да не контактирате остави порака во центарот,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако ви се допаѓа производот,ве молиме љубезно ја напушти својата цел 5 ѕвезда повратни информации.
обичај услуга
1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;
2.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок.Ако сакате да го испратите вашиот предмет преку express mail,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се организираме за вас.Да им помогне на купувачите се избегне увоз доход,пониска вредност ќе биде прогласен за сопствени фактура.Позитивни повратни информации ни помагаат да расте до тука. Ве молиме да се разбере.Производот слики и спецификации се обезбедени од страна на оригиналниот фабрики,па тоа може да се случува произведува промени некои технички податоци или outlookings што го имаме не ажурирање уште.

Детали

Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Електрични
Свеж

Избор на клиенти