.

.

New
GT2052S 727266 452301 727266-5001S 727266-0001 452301-0001 2674A391 2674A326 Турбо За Perkin 02 - За JCB 3CX Индустриски Мотор

GT2052S 727266 452301 727266-5001S 727266-0001 452301-0001 2674A391 2674A326 Турбо За Perkin 02 - За JCB 3CX Индустриски Мотор

DEN 10483.00
DEN 11519.52

Стока
Достапно.

Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот. :
727266-5001 S 452301-0001 727266-0001
ОЕМ Бр.
Ние сме професионални турбополнач снабдувачот, да обезбеди висок квалитет на турбо со разумна цена и ефикасна професионална услуга.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни производ. Ние ги доставуваме Гарет,Holset,KKK turbochargers за Кина познатиот мотор производители како што се Yuchai Група,Wuxi Дизел Мотор,FAW Dalian Дизел Мотор, Weichai Power,Dongfeng Cummin s, Dongfeng Чао јанг Дизел Мотор,итн. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За НАС Продавница Профил
Wuhan LEKE Возила Делови Co.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање;
1. Во повеќето случаи, вашиот објект ќе биде предаден во рок од 24 часа на потврди за плаќање.Сите производи се продаваат како што е опишано. ние сме од Wuhan Кина,каде што е седиштето на Dongfeng Motor , Dongfeng Х da , Dongfeng Peugeot Citroen и Cummin s Источна Азија Истражувачки Центар.,Ltd(Турбополнач Продавница),снабдување со мотор turbochargers и други авто делови.
Задоволството на клиентите е нашиот прв на работа гол.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT2052S 727266-5001S 452301-0001 2674A391 2674A326
Објектот:
GT2052 трговија на Големо
Дел Број:
727266-5001S 452301-0001 727266-0001 727266 5001S 452301 0001
OE БР.:
2674A391 2674A326 02202400 727266 0001
Апликацијата возило:
За PERKIN S Индустриски Мотор 2002-
Примена на моторот:
Индустриски Мотор 2002-
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач Со Дихтунзи
Модел:
GT2052S 727266-5001S 452301-0001 2674A391 2674A326
Свеж

Избор на клиенти