.

.

New
Лесно носење Помагање на Трета Страна Алатка за Лемење Стои со 5X лупа 2 Алигатор Клипови 360 степени Ротирачки Adjustabl

Лесно носење Помагање на Трета Страна Алатка за Лемење Стои со 5X лупа 2 Алигатор Клипови 360 степени Ротирачки Adjustabl

DEN 362.00
DEN 425.76

Стока
Достапно.


Сите поени се зглобот и може да се залепи до саканата позиција или агол.
материјал : метал
Пакетот вклучува :
1 x Трета Страна Зголемена Алатка(со клипови)
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
Зголемувачот : 2-1/2" Стаклена Леќа со Метал Chromed Рамка
Тешки и цврсти леано железо база спречува движењето на работа.
Сосема нов и висок квалитет; професионална алатка
Трета Страна Менгеме Помагање Лупа Jeweler Loupe Одбраната
Практична алатка за лемење работа, електроника и модел на одлучување.
Сите поени се зглобот и може да се залепи до саканата позиција или агол. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Сосема нов и висок квалитет; професионална алатка
Трета Страна Менгеме Помагање Лупа Jeweler Loupe Одбраната
Практична алатка за лемење работа, електроника и модел на одлучување.
Две прилагодливи заклучување грб со алигатор клип вилици и лупа да се постават на многу начини.
Две прилагодливи заклучување грб со алигатор клип вилици и лупа да се постават на многу начини.36"/60mm
Објектот големина : 125*70*50mm(Пати)
Боја : како што е прикажано
Answer : ___________________________ NOTE : Зголемувачот може да се отстрани и алатка може да се користи сам по себе.
Зголемување : 5 X
База : Потковица Леано Железо Црна
Носители : 2 Алигатор Клипови монтирани на Крст-Рака Бар
Ротација : 360 степени Swivels
Стаклена Леќа Дијаметар : 2.

Детали

DIY Материјали:
Дрво
Свеж

Избор на клиенти