.

.

New
HMI копчето за скролување A98L-0001-0568#Т A98L-0001-0568 #Т CNC Мембрана Тастатурата Нов Клуч Panel

HMI копчето за скролување A98L-0001-0568Т A98L-0001-0568 Т CNC Мембрана Тастатурата Нов Клуч Panel

DEN 768.00

Стока
Достапно.

Со цел да се создаде пријатен шопинг искуство за вас,ние сме посветени на обезбедување на врвен квалитет и одлична услуга во секое време.Ако се чувствуваат разочарани со објектот,кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Превозот на трошоците направени се за вас. Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор Гаранција за обезбедување на Квалитетот е предвидено.Време на испорака : DHL,UPS-от,Fedex,EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-35 дена зависи од земјата доставени до.Вашата цел е призната како што се со целосно познавање на производот спецификации и соодветните политики.Бесплатен превозот надомест за Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail за посебен предмет.Предмети се испраќаат само по уплата.Ние картичка за секој купувач и ќе направи нашите напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте,ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.кога ќе го одбра превозот метод, ве молиме да ги прашате нашите продавачот за да го промените вкупно задолжен за специјални производи.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
A98L-0001-0568#Т
Свеж

Избор на клиенти