.

.

New
1suit J625 DIY Состави Модел Авион Одговараат на Деца и Возрасни Експеримент Употреба Продажба во Загуба

1suit J625 DIY Состави Модел Авион Одговараат на Деца и Возрасни Експеримент Употреба Продажба во Загуба

DEN 218.00
DEN 229.92

Стока
Достапно.

И корисни коментари за други клиенти.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.Ние ќе процесот секоја parcelss.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
J625
Свеж

Избор на клиенти