.

.

New
Слободен Брод GT2052V 710415-5003S 710415 710415-0001 Турбо Турбополнач За BMW 525D E39 00-03 За Опел Омега Б 2.5 L DTI M57D 163HP

Слободен Брод GT2052V 710415-5003S 710415 710415-0001 Турбо Турбополнач За BMW 525D E39 00-03 За Опел Омега Б 2.5 L DTI M57D

DEN 20311.00
DEN 22319.52

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА , Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. предизвикани од производство грешки.За BMW 525 D 2000-03 M51 2. Пред плаќање ве молиме контактирајте со нас да го цитирам и потврдете го вашиот товар. и поголем избор на патнички автомобили турбо модели од целиот свет.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT2052V 710415-5003S за Опел Омега Б за BMW 525D 2.5 L M57D E39 163HP
Објектот:
GT2052V GT2052 VNT 710415 5003S Турбо трговија на Големо
Дел Број:
710415-5003S 710415-5001S 710415-0002 710415 5001S 710415 0002
OE БР.:
11657781435 11657781434 7781436 7780199D 710415-0003 710415 0003
Апликацијата возило:
За BMW 525D E39 2.5 L За Опел Омега Б 2.5 L DTI
Примена на моторот:
M57D E39 163HP 2.5 L
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач Со Дихтунзи
Ладење:
Вода за ладење + Масло за подмачкување
Дел БР.:
7104155003S 7104155001S 7104150002 710415 5003S
превозот:
Бесплатен превозот
Модел:
GT2052V 710415-5003S за Опел Омега Б за BMW 525D 2.5 L M57D E39 163HP
Свеж

Избор на клиенти