.

.

New
Турбо CHRA 49377-07406 49377-07401 49377-07403 076145701F 076145701B 076145701R 076145702A 076145701H 076145701E 076145701M LT3

Турбо CHRA 49377-07406 49377-07401 49377-07403 076145701F 076145701B 076145701R 076145702A 076145701H 076145701E 076145701M LT3

DEN 4428.00
DEN 4919.52

Стока
Достапно.

Било увозни давачки е на купувачот одговорност. : 076145702 A 076145702 AX 076145702 AV 076145701 L 076145701 F 076145701 H 076145701 E 076145701 B 076145701 R 076145701 M Апликација возило : За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Crafter 2006 - BJM BJL R5 LT3 Euro4 2. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.и Зачувам се бесплатни за посетителите. Не грижете се,да ни оставите порака, или запишете ги вашите желби ,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок. Кога ќе не доби пакет во 15days по породувањето, ве молиме да не информирате или контактирајте со вашиот локален изразат агенцијата. Ви благодариме за разбирањето. предизвикани од производство грешки.ние само може да добиете вашите пари кога ќе ја прими стоката и да го потврди испорака. Поради ваше задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања. Ве молиме да се разбере меѓународен превозот.купувачот ќе биде одговорен за сите трошоци.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.товарни е досадно од страна на купувачот. школка нула,масло излегуваат во јавноста итн.
Нашите Службеници Часови :
24 часа 7days онлајн услуга.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
TD04L 49377-07440 За ФОЛКСВАГЕН Crafter Комерцијални Возила BJM BJL 2.5 L 2006-
Објектот:
TD04L 49377 07440 Турбина Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Core
Дел Број ..:
49377-07440 49377-07401 49377-07403 49377-07404 49377-07405
Дел Број :
49377 07406 49377 07401 49377 07403 49377 07404 49377 07405
Дел Број.:
49377-07406 4937707440 4937707401 4937707403 4937707404 4937707405
OE БР. .:
076145701L 076145701F 076145701B 076145701R 076145701M
OE БР. 49377 07440:
076145702AV 076145702A 076145702AX 076145701H 076145701E
Апликацијата возило:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Crafter Комерцијални 2.5 L 2006-
Примена на моторот:
BJM BJL R5 2.5 TDI LT3 Евро-4 136HP 2.5 L
Гаранција време :
12 месеци Место на Потекло Кина (Копно)
Модел :
TD04L 49377-07440 За ФОЛКСВАГЕН Crafter Комерцијални Возила BJM BJL 2.5 L 2006-
Свеж

Избор на клиенти