.

.

New
Нови и оригинални TZN4M-R4R, TZN4M-R4S, TZN4M-R4C AUTONICS Температура контролер

Нови и оригинални TZN4M-R4R, TZN4M-R4S, TZN4M-R4C AUTONICS Температура контролер

DEN 4320.00

Стока
Достапно.

100% Нови и оригинални TZN4 M-R4 R, TZN4 M-R4 S, TZN4 M-R4 C AUTONICS Температура контролер
TZN4 M-R4 R реле излез TZN4 M-R4 C тековната излез TZN4 M-R4 S цврста состојба излез Направени во Кина.(4-20m ADC),RS485 комуникација излезниот Аналоген влез може да се постави точка за децимала
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам.
Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба. Прекинувачот за светло главно вклучува : OMRON, AUTONICS, БОЛНИ, OPTEX, KEYENCE, LEUZE. Топло прашува : 1. Кога да се регистрирате за пратката, ве молиме проверете го, ако имате било какви прашања, ве молиме повратни информации во рок од 48 часа. Голем број на аларм за излез функција : LBA, ОЦЕНУВАЊЕТО, 7 видови на алармот излез, 4 видови на алармот опција, Вграден во PV пренос функција, на излез. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
.Избегнувајте да предизвика непотребни загуби. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена. Во рок од 10 дена замена или враќање. BUSSMANN Осигурач IGBT МОДУЛ . Dual ПИД автоматско прилагодување функција на ПИД функција во high-speed mode и бавна реакција модел.
Наплата & Замена
1. Било додатоци пред да го замени, ве молиме тест прв,а потоа го инсталирате.3% (соодветните текст сензор F.

Детали

боја:
TZN4M-R4R, TZN4M-R4S, TZN4M-R4C
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TZN4M-R4R, TZN4M-R4S, TZN4M-R4C
Свеж

Избор на клиенти