.

.

New
Замена Облог Airless пиштол Цела филтер 30 мрежа airless sprayer пиштол филтер алатка

Замена Облог Airless пиштол Цела филтер 30 мрежа airless sprayer пиштол филтер алатка

DEN 2701.92

Стока
Достапно.


НАПОМЕНА :
45x Облог Стил Airless Спреј Пиштол Филтер
Одговара : Облог, Graco, титан и многу повеќе
Се користи за филтрирање боја за да се спречи спреј совет затнување
Овој 45 парче пакување од 30 Мрежа Облог Стил спреј пиштол филтри е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик филтер мрежа и се во боја кодирани за лесна идентификација.
Погоден за употреба како директна замена на сите Облог спреј пиштоли (со исклучок на филтер-помалку видови) и многу резервни спреј пиштоли, овие филтри се на исклучок за квалитет и ќе трае толку долго како најдобар конкуренти на пазарот.
Се користи за да вирус и филтер за боја во спреј пиштол рачка пред да замине преку спреј совет, правилно големина на филтер помага да се намали совет на блокади кои се навремено, скапи, и фрустрирачки.
За најдобри резултати, секогаш треба да имате резервни пиштол филтри на располагање секогаш кога прскање, во избор на големини.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Свеж

Избор на клиенти