.

.

New
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core CT16 17201-30120 Масло Турбополнач За ТОЈОТА Hiace Hilux Hi-лукс D4D 2KD-FTV 2KD 2KDFTV 2.5 L

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA Core CT16 17201-30120 Масло Турбополнач За ТОЈОТА Hiace Hilux Hi-лукс D4D 2KD-FTV 2KD 2KDFTV

DEN 6967.00
DEN 7655.52

Стока
Достапно.

,Ltd(Турбополнач Продавница),снабдување со мотор turbochargers и други авто делови. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам. Ние ги доставуваме Гарет,Holset,KKK turbochargers за Кина познатиот мотор производители како што се Yuchai Група,Wuxi Дизел Мотор,FAW Dalian Дизел Мотор, Weichai Power,Dongfeng Cummin s, Dongfeng Чао јанг Дизел Мотор,итн.5 L
Примена На Моторот :
2 KD-FTV 2 KDFTV 2.Ние и ветуваме на поправка или промена турбо за скршени извештај подолу : турбина школка почеток ;масло излегуваат во јавноста итн.Се врати превозот на трошоците се на одговорност на клиентот. предизвикани од производство грешки.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само. Ако пакетот е оштетени за време на транспортот, ве молиме да одбие да го потпише и да се пријави да го Couriers, нека couriers знак за оштетување,тогаш контактирајте со нас,Ние ќе се реши тоа во прв момент.Сите производи се продаваат како што е опишано.Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни.
Ние сме професионални турбополнач снабдувачот, да обезбеди висок квалитет на турбо со разумна цена и ефикасна професионална услуга.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
Напомена : доколку имате било истрага или прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт. Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период.

Детали

Број На Модел На:
CT16 17201-30120 За Тојота Hiace Hilux Пикап 2.5 L D-4D 4WD 2KD-FTV
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
CT16 промет на Големо со Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
17201-300120 17201 300120 1720130120
Апликацијата возило:
За ТОЈОТА Hiace Hilux Дизел Превземање на 2.5 Л D4D 4WD
Примена на моторот:
2KD-FTV 2KDFTV 2.5 L 102HP Дизел 2KD FTV
Гарантен период:
12 месеци Турбо Турбополнач Со дихтунзи
Ладење:
Масло за ладење или Масло за подмачкување само
превозот:
Бесплатен превозот
Модел:
CT16 17201-30120 За Тојота Hiace Hilux Пикап 2.5 L D-4D 4WD 2KD-FTV
Свеж

Избор на клиенти