.

.

New
Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA BV43 28200-4A480 53039880145 53039880127 Турбополнач За Hyundai Гранд Starex CRDI H-1 D4CB 2.5 L

Слободен Брод Турбо Кертриџ CHRA BV43 28200-4A480 53039880145 53039880127 Турбополнач За Hyundai Гранд Starex CRDI H-1 D4CB 2.5

DEN 7404.00
DEN 8135.52

Стока
Достапно.

ние ја прогласи пониска вредност за да се минимизира царина. Увозни давачки и даноци не се вклучени во точка цена. Ако пакетот е оштетени за време на транспортот, ве молиме да одбие да го потпише и да се пријави да го Couriers, нека couriers знак за оштетување,тогаш контактирајте со нас,Ние ќе се реши тоа во прв момент. За Hyundai Гранд Starex/H-1 crdi D4 CB16 V GT1749 S 53039700145 28200-4 A480 За KIA Sportage Pregio Bongo и K2500 D4 BH 2.
Турбополнач Спецификација
Трговија на големо Нов Бесплатен Превозот Турбо Core Кертриџ CHRA НА GT1749 S 28200-4 A480 53039880127 53039880145 53039700127 53039700145 Турбина Турбополнач За Hyundai Гранд Starex CRDI/H-1 CRDI 2007 - Мотор : D4 CB 16 V 2.Ние само можеме да прифатиме размена ако објектот е примена неточни или неисправни.
Се Враќа Политика
Откако ќе конкурираат за или да се купи овој објект, вие се согласувате со следниве политика на враќање;
1.5 TDI GT1749 S 715924-5001 S 28200-42610 За Hyundai Starex H200 H100 Satelite Libero D4 BH 4 D56 TCi 2. ние сме од Wuhan Кина,каде што има.5 TDI 730640-0001 28200-4 A200 За Hyundai Starex H200 H1 D4 BH 2. Вие ќе бидете информирани преку пошта, ако не можеме да брод во рамките на овој временски период.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.Вашиот објект ќе биде предаден надвор што е можно побрзо.5 L 170 HP
2007 - За Hyundai Starex CRDI D4 CB 16 V 2.
За НАС Продавница Профил
Wuhan LEKE Возила Делови Co. За време на транспортот,ве молиме бидете во контакт со нас преку E-mail , за да се осигура ефективна комуникација, и да се избегне царинење одложувања, итн.
Ако имате прашања, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе направиме се за најбрзиот повратни информации!
-
Трансакцијата Правила
Ако ви треба за да купите турбо или да се знаат повеќе детали, ве молиме испратете порака до нас за турбо специфичен модел, дел број и потребни количини,не двоумете се, ние ќе ви ги даде поевтини товарни понуда и детален опис на производот.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
28200-4A480 53039880127 За Hyundai Гранд Starex CRDI D4CB 16V 2.5 L
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
GT1749V GT1749S BV43 53039700127 Турбополнач Турбо трговија на Големо Нови
Дел Број:
28200-4A480 28200 4A480 282004A480 53039880145 53039700145
OE БР.:
53039880127 5303 970 0127 5303 988 0127 5303-970-0127 5303-988-0127
Апликацијата возило:
За Hyundai Гранд Starex CRDI H-1 CRDI D4CB 16V 2.5 L 2007
Примена на моторот:
D4CB 16V 2.5 L ДИЗЕЛ 170HP
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач Со Дихтунзи
превозот:
Бесплатен превозот
Модел:
28200-4A480 53039880127 За Hyundai Гранд Starex CRDI D4CB 16V 2.5 L
Свеж

Избор на клиенти