.

.

New
0.3 KW cnc вретено мотор 300W DC 12-48 52MM Стегач за DIY PCB мелење машина

0.3 KW cnc вретено мотор 300W DC 12-48 52MM Стегач за DIY PCB мелење машина

DEN 2016.00

Стока
Достапно.

Ве молиме не го стави на ред кој не сте намера да го купат
3.Ако не сакате да го земам можете да побарате на Изразат да се испрати до вас(во овој случај)треба да се обрне малку превозот цена, ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете кој град сте во кога ќе се направи ред.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ВАЗАЛ
Број На Модел На:
cnc алатки
Свеж

Избор на клиенти