.

.

New
OCA Лепило Налепница Висок Притисок, LCD Екран на Допир за Воздух Балон Отстрани Машина за Мобилни Обнови Нови Мини Defoaming Машина

OCA Лепило Налепница Висок Притисок, LCD Екран на Допир за Воздух Балон Отстрани Машина за Мобилни Обнови Нови Мини Defoaming

DEN 21926.40

Стока
Достапно.

3 KG Предупредување 1 Само потврдете го нема притисок внатре, тогаш можете да го отворите капакот за време на употреба. Како што знаете различни земји користат различни стандардни приклучоци и различни напон. Главна цел : парична казна екран на мобилен телефон LCD дисплеј LCD екран, Лепило (LOCA) paste, како меур.
Нови Супер Мини Висок Притисок OCA Лепило Налепница LCD Екран на Допир за Воздух Отстрани Меур Машина за Мобилни Обнови
Опис : Карактеристики на Оваа опрема силна висок притисок во меурот,издржлив, безбеден, не за да не се оштети LCD екранот, дали не се враќа. Ако било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас.
1, далечинскиот област испорака такса не е вклучена во цената на стоката, иако некои се бесплатен превозот. 2 ве Молиме да обрнете повеќе внимание на температурата поставување за време на таа работа.
2, ве Молиме да ни оставите порака, во цел подсетуваат каков вид на напон и plug ви треба за електрична опрема. SPEC Димензии : 50(L)*50(H)*44(W) cm Машина Големина : 180*390*300мм Оперативен напон : 110 V - 220 V Пакет Тежина : околу 22 KG Машина Тежина : околу 19. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме !! Благодарение Пакет се Вклучени : 1 x Меур Отстрани Машина
Добредојдовте Li Семејството на рек"!
Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следниве совети пред купување.
4, За плаќање, испорака ве молиме погледнете ги следните информации. Не поставена многу високо ! Забелешка : ве Молиме запомнете да не контактирате доколку ви треба повеќе други lcd екран обнови машина & Мобилен Телефон Замена на Делови .

Детали

Бренд Име:
YunlinLi
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
OCA
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти