.

.

New
AC220-240V Моторни Armatur Мотор 518614-6 Замена за MAKITA 9005B агол grinde

AC220-240V Моторни Armatur Мотор 518614-6 Замена за MAKITA 9005B агол grinde

DEN 1214.40

Стока
Достапно.

Откако се случи дефект,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од доставувањето на податоци. Ве молиме да се разбере.Ако би сакале да знаат каде објектот е,ќе следење на линкот 17 TRACK.
обичај услуга
1.
Информации За Исплата
1.Ние прифаќаме VISA,Master Card,ТТ и Western Union како начини на плаќање;
2.Позитивни повратни информации ни помагаат да расте до тука.Ние ќе ја испратите вашата предмети кога ќе примите вашата исплата,и ќе го испратите на следење на број, веднаш по пратката се пратени.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по ред е создадена,ако цел не е платен по 3 дена ,тоа ќе биде затворен;
3.
Транспорт Состојба
1.
Одговорност и Бизнис
1.Да им помогне на купувачите се избегне увоз доход,пониска вредност ќе биде прогласен за сопствени фактура.Можете да не контактирате остави порака во центарот,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ако ви се допаѓа производот,ве молиме љубезно ја напушти својата цел 5 ѕвезда повратни информации.Нашите работното време е од 09 : 00-18 : 00 од понеделник до недела во Пекинг Време.Ние апсолутно ќе се реши за вас позитивно.Ако сакате да го испратите вашиот предмет преку express mail,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се организираме за вас.Ние ќе ви помогнат да проверите дали има било какви проблеми на нов поредок. (Курирската служба DHL.Ако нема посебни барања примени од купувачи.Ние ќе бидат одговорни за сите извозните процедури.

Детали

Бренд Име:
KIMGU
DIY Материјали:
Металугрија
Свеж

Избор на клиенти