.

.

New
TF035HM TF035 1118100-E06 49135-06710 1118100 E06 49135 06710 Турбополнач Турбо За кинескиот Ѕид Пикап Лебди H3 H5 GW2.8TC ЗА 2,8 L

TF035HM TF035 1118100-E06 49135-06710 1118100 E06 49135 06710 Турбополнач Турбо За кинескиот Ѕид Пикап Лебди H3 H5 GW2.8TC ЗА

DEN 9828.00
DEN 10799.52

Стока
Достапно.

ние брод пакет да Aliexpress потврди адреса, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за Aliexpress е точно точно.

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TF035 1118100-E06 49135-06710 за кинескиот Ѕид Лебди H3 H5 За 2,8 L GW2.8T
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
TF035 TF035HM НОВИ Турбополнач
Дел Бр.:
49135-06710 49135 06710 491306710
OE БР.:
1118100-E06 1118100 E06 1118100E06
Апликацијата возило:
За кинескиот Ѕид GW Авто Пикап Лебди H3 Лебди H5 За 2,8 L
Примена на моторот:
GW2.8T GW2.8TC ЗА 2,8 L Дизел 70KW Мицубиши Камион За 2,8 L
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гарантен период:
12 месеци Турбополнач
клучен збор :
Како да поправка на турбополнач
Модел:
TF035 1118100-E06 49135-06710 за кинескиот Ѕид Лебди H3 H5 За 2,8 L GW2.8T
Свеж

Избор на клиенти