.

.

New
Нов и оригинален TC4S-14R Autonics 100-240VAC Двојна ПИД економски контролер

Нов и оригинален TC4S-14R Autonics 100-240VAC Двојна ПИД економски контролер

DEN 1728.00

Стока
Достапно.


Бидејќи специјалност, па се фокусираат, повеќе достоен за вашата доверба.
Нов и оригинален TC4 S-14 R Autonics Температура контролер 100-240 VAC Двојна ПИД економски Температура контролер
Произведено во Кина. Топло прашува : 1.
Економската температура контролер 100 ms-со голема брзина на земање примероци е донесен со цел да се остварат висока прецизност контрола, да се подобри видливоста со голем екран главните предности * усвојува висока осветленост LED екран и остро поголема видливост * голема брзина на земање примероци 100 ms * преку компактен дизајн, се минимизираат стапало : врз основа на длабочина во споредба со постојниот производ јачина на звук за да се намали за 38% (на задниот панел должина од 60 mm) * вграден во реле излез и SSRP излез Начини : преку сите видови на SSRP излез фаза контрола, јамка контрола * отстапување екран функција Цврста Состојба Реле Фаза излез? Во обичните текот на РБС се вози излез, врз основа на зголемување на фазата на контрола и циклус на контрола на производството, може да се користи од страна на корисникот за да го изберете.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците што ќе настанат.
Дел производ цени и акциите на промената, не достави наредби директно,ве молиме контактирајте ме, ви благодарам. Секој проект мора да се осигурате дека интегритетот на производот,изгледот не е оштетен,во првобитна состојба услови,се квалификува за враќање на парите или замена.

Детали

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TC4S-14R
Свеж

Избор на клиенти