.

.

New
Автомобил Воланот Knob Топка Рака Контрола Моќ Се Справи Со Притисокот Фабрика Рака Контрола Моќ Топката Се Справи Со Притисокот Фабрика Wholesales

Автомобил Воланот Knob Топка Рака Контрола Моќ Се Справи Со Притисокот Фабрика Рака Контрола Моќ Топката Се Справи Со Притисокот

DEN 671.52

Стока
Достапно.

Автомобил Воланот Knob Топка Рака Контрола Моќ се Справи со Притисокот Фабрика Рака Контрола Моќ Топката се Справи со Притисокот Фабрика Wholesales ПРОИЗВОД воланот knob фабрика
управувачот knob фабрика
ПАКЕТ ДВОЕН БЛИСТЕР
управувачот knob фабрика
МАТЕРИЈАЛ, ABS + ЦИНК
управувачот knob фабрика
ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА x 5.5 5.5 x 5.6
управувачот knob фабрика
ТЕЖИНА
Н W 143.5 g
G. W 163.5 g
управувачот knob фабрика
КАРАКТЕРИСТИКИ
Удобен функционален дизајн.

Детали

Број На Модел На:
ЛЕ-PE-3
Бренд Име:
LEMATEC
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
боја:
Црна
автомобил додаток:
Црна Волан Knob
Управниот додаток:
Тркала Моќ Се Справи Со Spinners
Функција:
За Безбедно Лесно Се Сврти Тркалото Knob
тркала knob:
Моќ Се Справи Со Spinners
За:
Удобен функционален дизајн
фабрика:
управувачот knob фабрика
моќ рачка:
Тркала Моќ Се Справи Со Spinners
Материјал Тип:
ABS + ЦИНК
Направени преку:
LEMATEC
Свеж

Избор на клиенти