.

.

New
Бесплатен Превозот Анти-Статички Мат 400*300*2mm Antistatic Ќебе ESD Мат За Поправка Работа+заштитно Јаже+ESD Зглоб

Бесплатен Превозот Анти-Статички Мат 400*300*2mm Antistatic Ќебе ESD Мат За Поправка Работа+заштитно Јаже+ESD Зглоб

DEN 623.52

Стока
Достапно.

49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.

Детали

Број На Модел На:
400*300
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти