.

.

New
GT1749V 708366-5005S 708366 7781450 708366-0003 708366-0002 708366-0001 Турбо За LAND ROVER Freelander ТД 2000 - M47D 2.0 L 112HP

GT1749V 708366-5005S 708366 7781450 708366-0003 708366-0002 708366-0001 Турбо За LAND ROVER Freelander ТД 2000 - M47D 2.0 L 112HP

DEN 16161.00
DEN 17759.52

Стока
Достапно.

Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.0 L 2000 - M47 D 112 HP Турбо модел : GT1749 V НОВИ
Дел Број : 708366-5005 S 708366-0003 708366-0002 708366-0001 ОЕМ Број : 7781450 B 7781475. Вашите наредби се добредојдени. Добар квалитет,прифатлива цена,професионална услуга,брза испорака -Нашите предности. ние сме од Wuhan Кина,каде што е седиштето на Dongfeng Motor , Dongfeng Х da , Dongfeng Peugeot Citroen и Cummin s Источна Азија Истражувачки Центар.

Детали

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
GT1749V 708366-5005S 7781450 За Land rover Freelander ТД 2.0 L M47D
Објектот:
GT17 VNT GT1749V 708366 Турбополнач Турбо Турбина
Дел Број:
708366-5005S 708366-0003 708366-0002 708366-0001
OE БР.:
7781475.9 7781476.9 7781450 7781450B
Апликацијата возило:
За LAND ROVER За Земјиште-Rover Freelander 2.0 L ТД 2000-
Примена на моторот:
M47D 2.0 L ТД 112HP Дизел 2000-
Дел Број.. :
708366 5005S 7083660003 7083660002 7083660001
Дел Број.:
708366 0002 708366 0001 708366 5005S 708366 0003
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Модел:
GT1749V 708366-5005S 7781450 За Land rover Freelander ТД 2.0 L M47D
Свеж

Избор на клиенти