.

.

New
Широка примена Prusa i3 индустриски компјутер Gigabit Ethernet NM70 6 USB 6 COM 2G RAM меморија 32G SSD Windows linux мини pc

Широка примена Prusa i3 индустриски компјутер Gigabit Ethernet NM70 6 USB 6 COM 2G RAM меморија 32G SSD Windows linux мини pc

DEN 14928.00

Стока
Достапно.

8 GHz ПРОЦЕСОР FSB : 100 MHz ПРОЦЕСОРОТ мултипликатор : 18 пати Microarchitecture : Ivy Bridge Core Код : Ivy Bridge Јадра : Dual-Core Теми : четири теми процесот на Производство : 22nm кеш : 2 × 32 KB Две кеш : 2 × 256 KB Три cache : 3 MB Автобус Тип : DMI Автобус фреквенција : 5.
Intel Dual Core Четири Теми i3-3217 U 1. Gigabit Ethernet интерфејс за поддршка на diskless на влезниот HDMI излез поддржува high-definition Blu-ray 1080 P HD хардвер решение софтверско решение 3.

Детали

Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Производи Статус:
Акции
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Главниот Фреквенција:
1.8 Ghz
Употреба:
Мултимедијални
Процесор Бренд:
Intel
Тип:
Мини Десктоп
Процесор Модел:
Intel Dual Core Четири Теми i3-3217U 1.8 Ghz
Свеж

Избор на клиенти