.

.

New
Dual-core Тенок Клиент Мини PC Терминал споделување на RDP 7.1 Dual core 1.6 Ghz Процесор 1G RAM меморија FL500

Dual-core Тенок Клиент Мини PC Терминал споделување на RDP 7.1 Dual core 1.6 Ghz Процесор 1G RAM меморија FL500

DEN 3676.80

Стока
Достапно.


Dual-core Тенок Клиент Мини PC Терминал споделување на RDP 7.1 Dual core 1.6 Ghz Процесор 1 G RAM меморија FL500
Пакет покаже :

Детали

Пакет:
ЕУ или САД приклучокот, велика БРИТАНИЈА приклучок
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Капацитетот На Меморијата:
1GB
Хард Диск Капацитет:
≤ 40GB
Употреба:
Комерцијални
Процесор Главниот Фреквенција:
Dual-Core 1.6 Ghz
Процесор Модел:
Allwinner Dual Core 1.6 Ghz
Процесор Бренд:
Allwinner
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Бренд Име:
AMARROW
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
FL500
Тип:
Мини Десктоп
Тип:
Workstations
ПРОЦЕСОРОТ:
Allwinner Dual Core 1.6 Ghz
RAM меморија:
1GB
Флеш:
8GB
OS:
Linux 3.0
Свеж

Избор на клиенти