.

.

New
Displayport Машко да HDMI Женски 1080P FHD Видео Конвертор Адаптер Кабел high-definition аудио и видео кабел за компјутерска HDTV

Displayport Машко да HDMI Женски 1080P FHD Видео Конвертор Адаптер Кабел high-definition аудио и видео кабел за компјутерска

DEN 112.00
DEN 138.72

Стока
Достапно.


Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Преносни адаптер поврзува Display Port (ДП, ДП++, Display Port++) опремени лаптоп или десктоп на HDTV, монитор, или проектор со HDMI влез. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Поврзете и конфигурирате вашиот монитор за подолг десктоп или обработени прикажува. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени.
Позлатени конектори се спротивстави на корозија, да обезбеди трајност и подобрување на сигнал на пренос. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.1 или 2 аудио канали. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Детали

Должина:
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
ДП да HDMI машки да се женски адаптер кабел
Тип:
ДП/Мини ДП Кабли
Примена:
Компјутер,Мултимедијални,Монитор,Проектор
Пакување:
Polybag
Надворешниот Дијаметар:
As show
Функција:
Никој
Пол:
Машко-Женски
Пакет:
Пакет 1
Пакет:
Yes
Конектор A:
HDMI
Конектор Б:
Displayport(ДП)
оклопна:
дп да hdmi адаптер
Број На Модел На:
152657
Свеж

Избор на клиенти