.

.

New
6mm Коаксијален Светлината LED Микроскоп Место Точка Извор на Светлина Прилагодливи Илуминатор Светла Светилки 3W 6500K AC100~240V Моќ Адаптер

6mm Коаксијален Светлината LED Микроскоп Место Точка Извор на Светлина Прилагодливи Илуминатор Светла Светилки 3W 6500K AC100~240V

DEN 1581.00
DEN 1756.32

Стока
Достапно.

Ако изберете други превозот услуга, ве молиме љубезно се земе референца на транзит време се одлучиме. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа & помогне за било questionis. Ако ние не добил никакви забелешки за вашата специјална барање, ние само ќе го прогласи 30% од вистинската вредност на комерцијална фактура. транзит време ве молиме ќе се земе референца на нашето доаѓање посветеност.

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Бренд Име:
HAYEAR
Теорија:
видео микроскоп
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти