.

.

New
60X цел План Цел Achromatic Цел за Студентски Биолошки Микроскоп Цел леќа, Оптички леќи

60X цел План Цел Achromatic Цел за Студентски Биолошки Микроскоп Цел леќа, Оптички леќи

DEN 3192.00
DEN 3359.52

Стока
Достапно.


производ основните продажба :
коњугат растојание : 195 Висок квалитет 60 X план achromatic цел леќа Стандард 60 X/0.85, DIN 160/0.17 план achromatic цел леќа DIN 60 X план achromatic цел леќа со завртка-на случај
Пакување листа :
Едно парче 60 X план цел леќа во фабрика кутија

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
195
Drawtube:
monocular бинокуларна trinocular
Теорија:
195 60X achromatic цел
Зголемување На Односот На:
60x
Свеж

Избор на клиенти