.

.

New
Сосема Нов Микроскоп Цел Фаза Микрометар Калибрација Слајд,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

Сосема Нов Микроскоп Цел Фаза Микрометар Калибрација Слајд,БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 623.52

Стока
Достапно.

добредојдовте на понудата,ако имате повеќе прашање pls се чувствуваат слободни да контакт прво,ти благодарам. Многу Ценети
Превозот :
Со цел да се намалат трошоците за нашите клиенти,Ние обично бродот на елементи, за да на следниве земји и области за слободни од воздухопловната, обично трае 10-28 дена да пристигнат. Ние ќе се потрудиме да ги решат проблемите за вас .
Ние сме Cnscope,и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија,така што ние имаме повеќе микроскоп дел,во иднина,ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница,ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати,и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување,така што нема да има дополнителни грижи.
добредојдовте wholsaler, исто така,!!ќе го добиете она што го сакате!
Фаза Микрометар Калибрација Слајд за Микроскоп
Производ Функција :
Слајд големина : 25мм*75mm
X владетел 1mm/100
Div.
Враќање :
Ние нудиме 14 дена политика на враќање. 100% задоволство е наша цел!
Ако имате било каков проблем кога ќе го примите пакетот ве молиме ни e-mail првиот побрзо.
Прецизното Фаза Микрометар
Одлично за Calibrating Вашиот Микроскоп или Микроскоп Камера Reticles
1mm Вкупна Должина Поделени на 100 Поделби
Секоја Поделба е од 0.01mm
оваа калибрација слајд во белата кутија која со сунѓер,многу луксуз и нежни,како на сликата шоу.

Детали

Бренд Име:
proscope
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Бинокуларна
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Број На Модел На:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Пакет:
мала бела кутија со сунѓер
Слајд Големина:
25мм*75mm
Сертификат:
CE,ROSH
Секоја Поделба:
0.01 mm
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)
Зголемување На Односот На:
Никој
Свеж

Избор на клиенти