.

.

New
Бесплатен превозот , Висок квалитет 185 серија 10x микроскоп achromatic Цел за студентски микроскопа

Бесплатен превозот , Висок квалитет 185 серија 10x микроскоп achromatic Цел за студентски микроскопа

DEN 767.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте на Микроскопија Онлајн продавница
Ние се во насока на обезбедување на најдобри микроскоп и Компоненти за Микро светот
Наддавање answer : ___________________________ Note : Ова е Оптика професионални Инструменти продавница – која продажба Микроскопа и Компоненти за Светот Крајните Корисници.Производ Структура & фото : како удар
Карактеристики на 10 X Цел
Светла Областа Инспекција
Висок Квалитет на Тестирање и Дизајн
Убав Боја хроматските аберации
Апликацијата Микроскопа како што е Подолу
2.Примена :
Тоа е идеален за основните студент микроскопа со 185mm оптички систем
3 .01 mm
Ако имате било какви прашања , pls се чувствуваат слободни да ни остави порака .
Со цел да обезбеди точни решенија за нивните Професионални работи во Лабораторија, Индустриски, Материјали, Научно поле , Дури и Хоби Активности. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Испорака Метод и Увозни царински прашање :
Бидејќи тоа е професионална инструмент сакаат доста голем вредност, па затоа ние претпочитаат да се користи висока Безбедност пратката начин со цел да се дојде до вас сајт на време
Испорака трошоци, со исклучок на оддалечена област цена и данок на увоз
Професионален , Сигурен , Со Врвен Квалитет , Фабрика
Директно снабдување
Ова е Врвен квалитет 10 X Микроскоп Achromatic Цел се користи во 185 mm оптички систем Детали за 10 X Achromatic ЦЕЛ
1.25
Работната далечина
2.

Детали

Материјал:
Метал
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
1850010x
Drawtube:
185 серија
Теорија:
Цел 10x
is_customized:
Yes
Зголемување На Односот На:
10X
Свеж

Избор на клиенти