.

.

New
Бесплатен превозот , Врвен квалитет 100x Микроскоп achromatic Цел леќа за студентски микроскопа со 185 mm оптички систем

Бесплатен превозот , Врвен квалитет 100x Микроскоп achromatic Цел леќа за студентски микроскопа со 185 mm оптички систем

DEN 1151.52

Стока
Достапно.


Други Економија Воздушна линија Express ќе се исто така достапни за препорачува. Купувачи од Бразил , pls оставете ни го вашето CNPJ (CPF) Даночен број , или ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе обезбеди дополнителни услуги за поддршка да се заврши целиот процес.
Наддавање Забелешка :
Ова е Оптика професионални Инструменти продавница – која продажба Микроскопа и Компоненти за Светот Крајните Корисници. Па по вашиот присуствува наддавање, ние ќе изберете safe пратката да се испорача во вашата страна.
Добредојдовте на Микроскопија Онлајн продавница -
Гранка за Микроскопа & Микроскоп компоненти, хируршки фарови & loupes.
100 X Achromatic ЦЕЛ за 185 милиметри оптички микроскоп систем 1 ea
magnifcation
100x
Број отворот
1.
Ние ќе го избере најдобриот пратката начин за вас, со цел да ги зачувате вашите трошоци. (Овие се професионални алатки за вашата дневна научна работа.25
Работната далечина
0.
Кина Пост Воздух Главниот и ЕМС ќе биде добро и за Азија, Австралија и Русија.
За да се поддржи точни решенија за нивните Професионални работи во Лабораторија, Индустриски, Материјали од Научната област. Овие трошоци се на купувачот одговорност.185
Ако имате било какви прашања , pls се чувствуваат слободни да ни остави порака.
Pls бидете сигурни да ни даде вашата точна целосна детали на адреса.25 Микроскоп Achromatic Цел за 185 милиметри оптички систем
Карактеристики на 100 X Цел
Magnifcation
100x
Број отворот
1.

Детали

Материјал:
Метал
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
185100x
Drawtube:
185 серија цел
Теорија:
Цел 100x
Зголемување:
100X масло
NA:
1.25
WD:
0.185
ФИРМИ Нишка :
DIN 4/5*1/36 , 20.3*0.705 MM
Оптички Систем:
185mm
Сертификат:
CE,ISO
Applicaton :
Главно за училишни деца микроскоп
Зголемување На Односот На:
100x за 185mm
Свеж

Избор на клиенти