.

.

New
1PC WF15X/15mm Зум Стерео Микроскоп Висока Eyepiont Окуларот Леќи за Лабораторија со Дипломирал Читање Скала Владетел 0.1 mm

1PC WF15X/15mm Зум Стерео Микроскоп Висока Eyepiont Окуларот Леќи за Лабораторија со Дипломирал Читање Скала Владетел 0.1 mm

DEN 1263.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Сосема Нов и Hight Квалитет
• 2. Количина : 1pcs
Цената е за 1pcs вклучувајќи испорака полнење преку пост воздух mail или e Packet, ви благодариме!
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање. Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони.com/store/332426
• Trademanager : cn1018010954.
• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
• Пред да се врати пратката, ве молиме контактирајте со нас за да се добие враќање адреса, и бидете сигурни дека за да напишете "подарок" на превозот етикета. Поле на Гледање : 15mm
• 6 .
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Зголемување : WF15x
• 3 .
• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да испратите порака до нас. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш.
• Ние нудиме три месеци гаранција.
• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв и
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.

Детали

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular
Свеж

Избор на клиенти