.

.

New
Ново! 8W Осветлени Стерео Микроскоп Флуоресцентни Прстен Крушка Светилка Светла со Адаптер 220V или 110V Бесплатен Превозот

Ново! 8W Осветлени Стерео Микроскоп Флуоресцентни Прстен Крушка Светилка Светла со Адаптер 220V или 110V Бесплатен Превозот

DEN 781.00
DEN 888.00

Стока
Достапно.

Влезен Напон : 110 V-220 V
• 2. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.com/store/332426
• Trademanager : cn1018010954
. Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони.
• Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Работното Растојание : 40~ 160mm
• 4.
• Онлајн Продавница : http : //www.
• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
88 W Осветлени Стерео Микроскоп Флуоресцентни Прстен Крушка Светилка Светла со Адаптер 220 V или 110 V Бесплатен Превозот
• 1. Приклучок : Две дупка plug како на сликата Подолу
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање. Боја(u)rtemperature : 5500k6500k
• 6.
• Ние нудиме три месеци гаранција. Излезна Моќност : 8 W
• 3.
• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.

Детали

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Пластични
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular
Свеж

Избор на клиенти