.

.

New
1PC WF10x Широк Агол 20mm Стерео Микроскоп Окуларот Леќи 30ММ со Гума Око Чувари и Дипломирал Скала Reticle Владетел 0.1 mm

1PC WF10x Широк Агол 20mm Стерео Микроскоп Окуларот Леќи 30ММ со Гума Око Чувари и Дипломирал Скала Reticle Владетел 0.1 mm

DEN 950.00
DEN 1080.00

Стока
Достапно.

Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Количина : 1pcs
Цената е за 1pcs вклучувајќи испорака полнење преку пост воздух mail или e Packet, ви благодариме!
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање. Широк Агол Стерео Окуларот Леќи
• 4.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв и
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас. Зголемување : WF10x
• 3 . Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони.
1 PC WF10x Широк Агол 20mm Стерео Микроскоп Окуларот Леќи 30ММ со Гума Око Чувари и Дипломирал Скала Reticle Владетел 0.
• Онлајн Продавница : http : //www. Монтажа Големина 30мм
• 5.
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.
• Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда. со Дипломирал Скала Reticle Владетел 0.

Детали

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular
Свеж

Избор на клиенти