.

.

New
WF10X/20mm Висока Eyepiont Окуларот Објектив за Зумирање Стерео Микроскоп со Гума Око Shield Чаши Чувари и Дипломирал Скала 0.1 mm

WF10X/20mm Висока Eyepiont Окуларот Објектив за Зумирање Стерео Микроскоп со Гума Око Shield Чаши Чувари и Дипломирал Скала 0.1

DEN 1263.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.com/store/332426
• Trademanager : cn1018010954.
• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да испратите порака до нас.
WF10 X/20mm Висока Eyepiont Окуларот Објектив за Зумирање Стерео Микроскоп со Гума Око Shield Чаши Чувари и Дипломирал Скала 0. Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв и
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.
• Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. Количина : 1pcs
Цената е за 1pcs вклучувајќи испорака полнење преку пост воздух mail или e Packet, ви благодариме!
• Ние го прифаќаме Alipay тука со Кредитна картичка, Банкарски трансфер, Western Union, и други Методи за Плаќање.
• Ние нудиме три месеци гаранција. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. Монтажа Големина 30мм
• 5. Ние нудиме онлајн услуга во 7 : 00-23 : 00 GMT+8 Временски Зони.
• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.

Детали

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Бренд Име:
wsryxxsc
Материјал:
Метал
Drawtube:
Бинокуларна, Monocular или Trinocular
Свеж

Избор на клиенти