.

.

New
Бесплатен превозот 1000X 2MP USB дигитален Микроскоп со носителот стојат 8LED Дигитален Микроскоп Зголемувачот+1pcsVETUS пинцети

Бесплатен превозот 1000X 2MP USB дигитален Микроскоп со носителот стојат 8LED Дигитален Микроскоп Зголемувачот+1pcsVETUS пинцети

DEN 1151.52

Стока
Достапно.

99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.89 + = 1set слободни Бесплатен превозот 2 MP Дигитални USB Микроскоп,Преносни 1000x Микроскоп со микроскоп стојат Endoscope Електронски Зголемувачот Камера со 1pcs ESD пинцети Технички Спецификации : Image sensor 2.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.0 Мега Пиксели Уште резолуција 1600x1200, 1280 x 1024, 1280x960, 1024x768, 800x600, 640x480, 352x288, 320x240, 160x120 Видео со резолуција 1600x1200, 1280 x 1024, 1280x960, 1024x768, 800x600, 640x480, 352x288, 320x240, 160x120 Фокус Спектар Прирачник се фокусира од 10мм да 500mm Рамка го Оценувате Max 30f/s под 600 Lus Светлината Зголемување на Односот на 1000 X Видео формат на AVI Фото JPEG формат BMP или извор на Светлина 8 LED (прилагодливи од контрола на тркала) PC интерфејс USB2.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.

Детали

Бренд Име:
GAOSUO
Број На Модел На:
1000X
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Drawtube:
Monocular
Материјал:
Пластични
Теорија:
Дигитален Микроскоп
Пиксели:
2MP
Свеж

Избор на клиенти