.

.

New
Роденденски Подарок 12pcs Студентите Деца Образовни Пластични Подготвени Микроскоп Слајдови Биолошки Примероци за Играчка за Деца Микроскоп

Роденденски Подарок 12pcs Студентите Деца Образовни Пластични Подготвени Микроскоп Слајдови Биолошки Примероци за Играчка за

DEN 337.00
DEN 383.52

Стока
Достапно.


• Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.
• На ny прашање, ве молиме контактирајте ме преку tardermanager или да испратите порака до нас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
• Ние нудиме три месеци гаранција. Откако ќе го добиете парцела, наплата ќе се организира веднаш. Сосема Нов и Hight Квалитет
• 2.
• W e само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
• Ако имате било какви прашања во врска со цената и плаќање, ги споделите со нас слободно.
• Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
12pcs Студентите Деца Образовни Пластични Подготвени Микроскоп Слајдови Биолошки Примероци за Играчка за Деца Микроскоп
• 1. Модел : 12pcs Подготвени Примероци
• 3.com/store/332426
• Trademanager : cn1018010954
. Ако постои било каков проблем во врска со производите, контактирајте со нас прв и
ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа за вас.
• Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
• Пред да се врати пратката, ве молиме контактирајте со нас за да се добие враќање адреса, и бидете сигурни дека за да напишете "подарок" на превозот етикета.

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
12pcs
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
wsryxxsc
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Drawtube:
Децата Микроскоп
Свеж

Избор на клиенти