.

.

New
FYSCOPE 3.5 X-90X СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП +ARTICULATING СТОЈАТ МИКРОСКОП SZM0.5 SZM2.0X МД 165MM

FYSCOPE 3.5 X-90X СТЕРЕО ЗУМ МИКРОСКОП +ARTICULATING СТОЈАТ МИКРОСКОП SZM0.5 SZM2.0X МД 165MM

DEN 19824.00
DEN 38122.08

Стока
Достапно.


Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Се надевам дека има добра соработка со вас за долго време. Ние прифаќаме Alipay тука. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели, а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).7 милиметри 67. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.5 X 3мм 90 X 2.
Добредојдовте веледрогерија!!Ќе го добиете она што го сакате!
FYSCOPE 3.
-Преку Експрес : Генерално 3-8 работни дена.0 X МД 165 MM
Карактеристики : голем 3.
Повратни информации :
Ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Добредојдовте на понудата, ако имате дополнителни прашања ве молиме слободно да контактирате со нас, прво, ви благодарам.0 X МД 30мм Еден Articulating Рака со База Стојат Еден Фокус Рек Еден Пар на Око-Чувари Еден Адаптер Упатството за Корисникот
Оптички Податоци :
Окулар Standard layout SZM0.7 мм WF20 X/10мм 14.
Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат неколку кооперативен претпријатија, така што ние имаме повеќе микроскоп дел, во иднина, ќе има повеќе предмети наведени во нашата продавница, ние имаме свои техничари за проверка на сите предмети пред да се испрати, и исто така имаат професионални работници да се спакуваат пакување, така што нема да има дополнителни грижи.

Детали

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SZM45TRFLA 52
Бренд Име:
caozhengwen
Материјал:
Метал
Drawtube:
Trinocular
окулар:
WF10X/20mm
работната далечина :
165mm
Зголемување:
3.5 x-90x
Помошни цел :
SZN0.5X & SZM2.0X
Зголемување На Односот На:
3.5 x-90x
Свеж

Избор на клиенти