.

.

New
9mm Коаксијален Светлината LED Микроскоп Место Точка Извор на Светлина Прилагодливи Илуминатор Светла Светилки 3W 6500K AC100~240V Моќ Адаптер

9mm Коаксијален Светлината LED Микроскоп Место Точка Извор на Светлина Прилагодливи Илуминатор Светла Светилки 3W 6500K AC100~240V

DEN 1581.00
DEN 1756.32

Стока
Достапно.


За пратки над 2kg, ние само ќе го организираме од експрес испорака . транзит време ве молиме ќе се земе референца на нашето доаѓање посветеност. На следење на информации ќе бидат прикажани на Aliexpress и може да се види ажурирање на следење на статусот многу јасно. Ако ние не добил никакви забелешки за вашата специјална барање, ние само ќе го прогласи 30% од вистинската вредност на комерцијална фактура.
Сите производи се добро тестирани пред превозот.(Само се применуваат за предмети по добивањето на 60 дена.
Карактеристики :
Висока точка LED : 3 W
Светла Боја : Кул Бело
В. Можете да го вратите производот за размена или наплата. Враќање & Наплата :
Пред купување, добредојдени сте да ни се обратите за било какви прашања што ги имате на производи што се заинтересирани. За било превозот прашања, можете да не контактирате или Aliexpress за да им помогне. Тоа е освен одлагање на царинење проблеми на дестинација земји.
Ние треба да обезбеди прогласи вредност што треба да се покаже на комерцијална фактура за било експрес пратки. Даноци :
Ние не превзема одговорност за било даноци се случи на дестинација земји. Можете да изберете DHL/ EMS/ SPSR/ Федекс/ Aramex , итн.
Ви благодариме за изборот на нашите производи и ви благодарам за вашите cooperataion!
. За неисправни предмети или поправка на предмети, купувачите треба да ги плати се врати превозот надомест и ние ќе брод замена слободни.

Детали

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Бренд Име:
HAYEAR
Теорија:
видео микроскоп
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти