.

.

New
Стерео Зум Микроскоп--AmScope Материјали 7X-90X Стерео Зум Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

Стерео Зум Микроскоп--AmScope Материјали 7X-90X Стерео Зум Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

DEN 18565.00
DEN 36403.20

Стока
Достапно.

• Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. 45 степен склони бинокуларна oculars и високо-eyepoint оптички дизајн обезбедува удобен набљудување за сите корисници вклучувајќи ги и eyeglass wearers. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SMSYG-3BY
Зголемување На Односот На:
7x-90x
Свеж

Избор на клиенти