.

.

New
Крајната Зум Микроскоп--AmScope Материјали 2X-225X Крајната Зум Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

Крајната Зум Микроскоп--AmScope Материјали 2X-225X Крајната Зум Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

DEN 35020.00
DEN 68666.88

Стока
Достапно.

0 X Barlow Леќа Еден-Рака бум Стои со Фокус Рек Еден Пар на Око-Чувари Испорака Тежина : 65 кг Пакети : 2 (50+15)
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука. Тоа е сосема нов во оригиналната кутија. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Гаранција Ветување : • Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). Основана од страна на Тел Г.
Карактеристики : Екстремно Висока Резолуција со Супер Голема Рамност и Контраст, Давајќи Остри и Јасни Слики Бинокуларна Главата со Супер Widefield и Високо-eyepoint Eyepieces И Окуларна-Цевки со Прилагодливи Диоптрија Големи Работи Растојание Точни Усогласување Обезбедување на Замор-Бесплатно Гледање Тешки-должност Една рака Бум Стои со Солидна База Произведени според ISO 9001 Контрола на Квалитет Стандард Одлични Пет (5) Година Гаранција од Производителот
Спецификации : Глава : 45-степен склони 360-степен swiveling бинокуларна Окуларот : 30мм екстремни widefield WH10 X/22 и WH25 X/9 Barlow Леќа : 0. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас.3 X Barlow Леќа Еден Екстремен Widefield 2. • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена. Тоа е идеален инструмент за оние на кои им е потребна прецизност-ориентирана набљудување. Овој микроскоп нуди 2 X-225 X зум зголемување на моќта, 5-3/4" (145mm) екстремни големи поле на гледање, и 14" (350mm) голема работа од далечина. • Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
ZM-3BW3
Зголемување На Односот На:
2X-225X
Свеж

Избор на клиенти