.

.

New
Накит Гем-AmScope Материјали 10X-40X Darkfield Накит Гем Стерео Зум Микроскоп

Накит Гем-AmScope Материјали 10X-40X Darkfield Накит Гем Стерео Зум Микроскоп

DEN 17268.00
DEN 33860.16

Стока
Достапно.

Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Совршен инструмент за накит. во машинството, кој има направено истражувања за НАСА и на АМЕРИКАНСКОТО министерство за Енергија, Am Scope признава дека нашата иднина, во голема мера зависи од негување на научната љубопитност и истражување. Двете Окуларни-Цевки со Прилагодливи Диоптрија. Голема Работа Од Далечина 3-3/8". Повратни информации : • Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее. 45 степен склони бинокуларна обезбедува на удобно набљудување. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите. Додатоци : прашина маска, око-чувари и клипови. Работното Растојание : 3-3/8". Со тим од НАС-базирани услуги на клиентите претставници и техничари, ние се нудат алатки и подршка за да го следите вашата љубопитност—на крајот на краиштата, што доведува до подобро разбирање на светот околу нас.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SHHGJ-2B-DK
Зголемување На Односот На:
10X-40X
Свеж

Избор на клиенти