.

.

New
Бинокуларна Стерео Бум Микроскоп--AmScope Материјали 7X-90X Бинокуларна Стерео Бум Микроскоп + Прстен Светлина

Бинокуларна Стерео Бум Микроскоп--AmScope Материјали 7X-90X Бинокуларна Стерео Бум Микроскоп + Прстен Светлина

DEN 19801.00
DEN 38825.28

Стока
Достапно.

• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SMSYG-4BY-FRL
Зголемување На Односот На:
7x-90x
Свеж

Избор на клиенти