.

.

New
Articulating Стојат Микроскоп--AmScope Материјали 3.5 X-45X Articulating Стојат Зум Микроскоп со основна Плоча + Прстен Светлина

Articulating Стојат Микроскоп--AmScope Материјали 3.5 X-45X Articulating Стојат Зум Микроскоп со основна Плоча + Прстен Светлина

DEN 31117.00
DEN 61014.24

Стока
Достапно.

• Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас.

Детали

Бренд Име:
AmScope
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
СМ-7BX-FRL-G103
Зголемување На Односот На:
3.5 X-45X
Свеж

Избор на клиенти