.

.

New
Студент Училиште Микроскоп-AmScope Материјали 40X-1000X Стаклена Леќа Метална Рамка C&F LED Соединение Микроскоп + Слајд Комплет & Книга

Студент Училиште Микроскоп-AmScope Материјали 40X-1000X Стаклена Леќа Метална Рамка C&F LED Соединение Микроскоп + Слајд Комплет

DEN 5498.00
DEN 10779.84

Стока
Достапно.


Контакт со нас на :
Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба.
• Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Тоа е сосема нов во оригиналната кутија. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. Ова е идеална микроскопија пакет за дома училиште или за ученици од основно до високо образование. Тоа е одличен пакет за студентите да научат наука. LED осветлување систем користи или е штекер (адаптер е вклучен) или три АА батерии (или ре-наплаќа батерии). Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
• Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена. На 10-парче слајд комплет вклучува пет празно слајдови и пет подготвени слајдови : борови матични, сончоглед матични, кромид епидермисот, памук матични и куќата летаат нога. Тоа нуди пет зголемување прилагодувања, 40 X, 100 X, 250 X, 400 X и 1000 X. Со тим од НАС-базирани услуги на клиентите претставници и техничари, ние се нудат алатки и подршка за да го следите вашата љубопитност—на крајот на краиштата, што доведува до подобро разбирање на светот околу нас.
Овој микроскоп доаѓа со врвот и дното LED осветлување, а 10pc слајд комплет и микроскоп книга, "Светот на Микроскоп".

Детали

Drawtube:
Monocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
MNJY158C-2L-PB10-WM
Зголемување На Односот На:
40X-1000X
Свеж

Избор на клиенти