.

.

New
Доктор Ветеринарна Микроскоп--AmScope Материјали Лекар Ветеринарна Клиника Биолошки Trinocular Соединение Микроскоп 40X-1600X

Доктор Ветеринарна Микроскоп--AmScope Материјали Лекар Ветеринарна Клиника Биолошки Trinocular Соединение Микроскоп 40X-1600X

DEN 13018.00
DEN 25525.44

Стока
Достапно.

Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.
За нас :
Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката од страна на. Тоа доаѓа сосема нов во фабрика запечатена кутија.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Зголемување На Односот На:
1500X - 3000X
Број На Модел На:
TYXG390A
Зголемување На Односот На:
40X-1600X
Свеж

Избор на клиенти