.

.

New
Engravers gemologists--AmScope Материјали 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Бум Микроскоп + Прстен Светлина

Engravers gemologists--AmScope Материјали 3.5 X-90X Бинокуларна Стерео Бум Микроскоп + Прстен Светлина

DEN 20162.00
DEN 39534.24

Стока
Достапно.

Тоа е сосема нов во фабрика кутија. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.0 X Barlow Леќа Еден Двоен-Рака Бум Стојат со Еден Фокус Рек Еден 8 W Флуоресцентни Прстен Светлината Еден Прстен Монтажа Адаптер Еден Пар на Око-Чувари Упатството за Корисникот на Превозот Тежина : 75 кг Пакет : 2 (60 кг & 15 кг)
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги.0 Х Zoom Ratio : 26 : 1 Диоптријата на Вредноста : +/-5dp Interpupillary Растојание : 2-3/16" - 2-15/16"(55-75mm) Работни Растојание : 8" (200mm) Бум Стојат : 20" двојно-рака (вкупна должина : 30"), 17" висок столб, 10-1/4"x8-1/4"x2-0" солидна екипа челик база на Осветлување : 8 W флуоресцентни прстен светлина Напојување : 110 V/60 Hz (220 V/50 Hz на располагање), CE Заверена
Пакување Листа : Еден Бинокуларна Стерео Зум Главата на Еден Пар на СУПЕР Widefield 10 X Eyepieces Еден СУПЕР Widefield 0. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 28 дена или повеќе. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. На флуоресцентни прстен светлина доаѓа со адаптер за монтирање. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.0 X Цел Зум Опсег : 0. Двојно рака бум стојат ви овозможува да го вклучите микроскоп глава околу три различни оска (x, y, и z), што ќе ви овозможи да се укаже на микроскоп глава во која БИЛО насока. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SMSYG-4BZ-FRL
Зголемување На Односот На:
3.5 x-90x
Свеж

Избор на клиенти