.

.

New
Крајната Trinocular Зум Микроскоп--AmScope Материјали 2X-225X Крајната Trinocular Зум Микроскоп на Single-Arm Бум Стојат

Крајната Trinocular Зум Микроскоп--AmScope Материјали 2X-225X Крајната Trinocular Зум Микроскоп на Single-Arm Бум Стојат

DEN 47952.00
DEN 94023.36

Стока
Достапно.

Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција. Гаранција Ветување : • Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот). Тоа доаѓа со екстремни widefield високо-eyepoint WH10 X/22 eyepieces со количка за око-чувари и еден-рака бум застане. • Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација.
Ова е 2 X-225 X trinocular стерео зум микроскоп на бум стои со крајна оптички систем нуди највисоко ниво остри јасни слики во текот на еден исклучително широко поле на гледање. • Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно. Овој стерео микроскоп е идеален инструмент за инженери и стручњаци кои е потребна прецизност-ориентирана набљудување. во машинството, кој има направено истражувања за НАСА и на АМЕРИКАНСКОТО министерство за Енергија, Am Scope признава дека нашата иднина, во голема мера зависи од негување на научната љубопитност и истражување. Тоа беше направен од страна на истата техничари и на истата производна линија што го прави оптички инструменти за Leica, Zeiss, Nikon и Олимп. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.0 X екстремни widefield Цел Зум Опсег : 0.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
ZM-3TW3
Зголемување На Односот На:
2X-225X
Свеж

Избор на клиенти