.

.

New
Зум Микроскоп--AmScope Материјали 2X-180X Зум Микроскоп + Dual Влакна Gooseneck Светла

Зум Микроскоп--AmScope Материјали 2X-180X Зум Микроскоп + Dual Влакна Gooseneck Светла

DEN 50153.00
DEN 98339.52

Стока
Достапно.

Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Ние ќе ви даде најдобра цена и подобра услуга кога ќе се направи ред следниот пат.3 Х и 2 X Еден Супер Голем Столб Стојат Еден Фокус Рек Еден Пар на Око-Чувари Еден 150 W Халоген Извор на Светлина Еден Оптички Влакна Двојна Gooseneck Илуминатор Чекор-по-Чекор Корисникот Инструкции Три Адаптери Упатството за Корисникот
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука.0 X Помошни Цел : 0. На оптички влакна двојна gooseneck илуминатор обезбедува светла, дури и кул осветлување. Со дизајнирање, производство и дистрибуција на нашите сопствени Am Scope бренд микроскопа и додатоци, ние сме во состојба да ги задржи трошоците се пониски од другите микроскоп дилери. Основана од страна на Тел Г. • Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на вашата исплата потврда и можете да ги добиете во рок од 10-28 работни дена. За нас : Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
ZM-1TZ3-FOD
Зголемување На Односот На:
2X-180X
Свеж

Избор на клиенти