.

.

New
Trinocular Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 10X-20X-30X-60X Trinocular Стерео Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

Trinocular Стерео Микроскоп--AmScope Материјали 10X-20X-30X-60X Trinocular Стерео Микроскоп со Една Рака Бум Стојат

DEN 13958.00
DEN 27369.60

Стока
Достапно.

0 X Barlow Леќа
Една рака Бум Стои со Фокус Багажник
Еден Пар на Око-чувари
Испорака Тежина : 60 кг
Пакети : 2 (45 + 15)
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука. За нас : Am Scope е мисија е да ги промовираме интересот за унапредување на науката со тоа што високо-квалитетни микроскопа достапен за корисниците на сите економски средини.Ве молиме оставете ги 5 ѕвезди во повратни информации до нас ако не сте задоволни со нашите производи и услуги. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Контакт со нас : Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите. Овој микроскоп доаѓа со супер widefield, високо-eyepoint, 30мм 10 X eyepieces и тешки-должност бум застане. Своето мало вредност е $1,300.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. • Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси. Испорака : • Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.

Детали

Drawtube:
Trinocular
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
SWSYG-3T13Z
Зголемување На Односот На:
10X-20X-30X-60X
Свеж

Избор на клиенти