.

.

New
Widefield Песна Зум Бинокуларна Микроскоп-AmScope Материјали 7X-45X Песна Стојат Супер Widefield Песна Зум Бинокуларна Микроскоп

Widefield Песна Зум Бинокуларна Микроскоп-AmScope Материјали 7X-45X Песна Стојат Супер Widefield Песна Зум Бинокуларна Микроскоп

DEN 21037.00
DEN 41250.24

Стока
Достапно.

Контакт со нас : Ако вашиот побарувачката само спаѓаат во делокругот на нашата деловна линија, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време ви треба. Затоа,вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Тоа исто така може да се користат за биолошка лабораторија апликации. • Ние ќе остави назад истиот повратни информации за вас, по добивањето на повратна информација. во машинството, кој има направено истражувања за НАСА и на АМЕРИКАНСКОТО министерство за Енергија, Am Scope признава дека нашата иднина, во голема мера зависи од негување на научната љубопитност и истражување. Основана од страна на Тел Г. Непобедлива ниска цена за истата гарантира или разликата назад! Задоволство гарантира или вашите пари назад!
Спецификации : Глава : 360 степени rotatable 45 степен склони бинокуларна Eyepieces : 30мм супер widefield високо-eyepoint WH10 X/20 MM Зум Опсег : 0.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. • Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Со над 500 модели во парк, ние сме убедени дека можеме да ги задоволат вашите микроскоп потреби дали сте hobbyist, дома учител во училиште, или напредна истражувачка институција.5 : 1) зум зголемување на моќта.8"(300мм) други Додатоци : спарени око-капи
Пакување Листа : Еден Бинокуларна Стерео Зум Главата на Еден Пар на СУПЕР Widefield 10 X Eyepieces Една Современа Песна Стои со Фокус Рек Еден 95mm Круг Пластични Работна Плоча Еден Пар на Око-Чувари Еден Пар на Клипови Упатството за Корисникот на Превозот Тежина : 30 кг
Плаќање : • Ние го прифаќаме Alipay тука.
Ова е бинокуларна стерео инспекција микроскоп со рек стојат и супер widefield оптички систем, нудејќи 7 X-45 X (6. Со тим од НАС-базирани услуги на клиентите претставници и техничари, ние се нудат алатки и подршка за да го следите вашата љубопитност—на крајот на краиштата, што доведува до подобро разбирање на светот околу нас.

Детали

Drawtube:
Бинокуларна
Материјал:
Метал
Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Број На Модел На:
СМ-1BR
Зголемување На Односот На:
7X-45X
Свеж

Избор на клиенти